Gminne Centrum Kultury i Sportu w Jabłonnie przygotowało dla dzieci z Gminy Jabłonna dodatkowe propozycje spędzania wolnego czasu...

 

Zapraszamy wszystkich słuchaczy Uniwerytetu Trzeciego Wieku z Jabłonny oraz Chotomowa na uroczyste zakończenie Ósmego roku nauki:) Tym razem spotykamy się w Pałacu w Jabłonnie, obecność mile widziana. Popołudnie pod znakiem znanych i lubianych hitów. "Gdzie sie podziały tamte prywatki", "Trzynastego", "Mały Książę", "Chałupy welcome to", "Byłaś tu" i inne...

Zapraszamy na oststni w tym roku akademickiem wykład UTW w Chotomowie.

Szanowni Państwo, pozostało nam kilka wolnych miejsc na wycieczkę do Warszawy, będziemy zwiedzać: OGRODY ZAMKOWE, BULWARY NAD WISŁĄ, POKAZ FONTANN. Wyjazd: 24 czerwca (piątek) godz. 18.00. Zapraszamy dorosłych oraz dzieci wraz z opiekunami. KOSZT 20 ZŁ. Termin wpłat do 23 czerwca. Gminne Centrum Kultury i Sportu w Jabłonnie, ul. Modlińska 102. Zaraszamy.

AKADEMIA MALUCHA

Szanowni Państwo, rozpoczynamy zapisy do Akademii Malucha w GCKiS w Jabłonnie oraz w GCKiS w Chotomowie na rok szkolny 2016/2017. Ilość miejsc mocno ograniczona. Bardzo prosimy o przemyślane decyzje.

Zapraszamy do GCKiS Jabłonna, ul. Modlińska 102, zapisy do GCKiS Chotomów, ul Partyzantów 27. Zapisy tylko osobiste.

Zapraszamy dzieci z Gminy Jabłonna, które ukończyły 6 lat (warunek konieczny) na Akcję Lato 2016. Ilość miejsc ograniczona. Zapisy od 15 czerwca - karty do pobrania tylo osobiście w sekretariatach poszczególnych Ośrodków Kultury.

UWAGA!!! Zapisy zakończone.