PILATES

Ćwiczenia pilatesu to łagodny i delikatny sposób kształtowania ciała, jednocześnie jednak trudny i dlatego naprawdę skuteczny. Sekretem giętkiego, „pilatesowego” wyglądu jest silny rozwój centrum naszego ciała – mięśni brzucha, pleców i miednicy. Charakterystyczny dla metody Pilatesu jest także fakt, iż nie skupia się on tylko na mięśniach dużych i mocnych, ale wzmacnia też mięśnie małe i słabe, o istnieniu których często w ogóle nie zdajemy sobie sprawy. Dopóki nie zaczniemy ćwiczyć.
Pilates jest dla każdego! Ponieważ nie wykonujemy gwałtownych ruchów, podskoków, nie nadwyrężamy kości, ani stawów – pilates mogą ćwiczyć nawet ludzie, którzy mają problem z kręgosłupem, albo dużą nadwagą.

Instruktor:

Termin zajęć:

Koszt: 60zł/mc


ĆWICZENIA REHABILITACYJNE

Instruktor: 

Termin zajęć: 

Koszt: 60zł/mc


ZUMBA

Zumba to nowoczesny systemem fitness, dzięki któremu bawiąc się dbasz o kondycję i kształtujesz sylwetkę. Najważniejsze jest jednak to, że taki rodzaj sportu doskonale poprawia humor i ładuje pozytywną energią na długie godziny.

Żeby ćwiczyć ZUMBĘ wcale nie trzeba być mistrzem tańca. Kroki podstawowe są na tyle proste, że przypominają bardziej swobodne, imprezowe szaleństwo, niż żmudne ćwiczenia. Ta specyficzna forma ruchu to kombinacja rytmów latynoskich i międzynarodowych, tj. merengue, salsa, cumbia, reggaeton, flamenco, samba, taniec brzucha, cha-cha, rumba, twist …. i wiele innych.

Instruktor: Michał Kurpet, Oliwier Zalewski

Termin zajęć: poniedziałek 19.00-20.00

Koszt: ustala instruktor